Технології


Ручний збір ягоди становить до 80% витрат у виробничому циклі. Настільки велика складова ручної праці була важливою перешкодою для формування великих товарних господарств. Ситуація змінилася після розробки моделей комбайнів, які збільшили швидкість збирання і це дозволило вирощувати ягоду на плантаціях площею від декількох десятків до декількох сотень гектарів.

Переконатися в тому, що виробництво таких рослин стає все більш важливим, я зміг відвідуючи в вересні два голландських розплідника в передмісті Ейндховена (Eindhoven). Переклад з польського журналу jagodnik.pl

Вирощування малини в закритому грунті (більше читайте в журналі Jagodnik 6/2012 р.) дозволяє вирощувати ягоду малини дуже високої якості.

Протягом декількох років ситуація змінилася, і малина все частіше вирощується в тунелях або під різними типами укриттів, що захищають ягоду від дощу (більше читайте в журналі Jagodnik 2012 року).

X Міжнародна конференція з садівництва в Красніку це не тільки можливість послухати наукові роботи по агротехніці вирощування і захисту ягідників і вишні, а й можливість познайомитися з продуктами і технологіями 70-ти компаній. Нижче в статті будуть розглянуті різні способи укриття плантацій.